Kaş'ta keşfedilecek çok şey var; dalış, yamaç paraşütü, restoranlar, barlar, yat turları, hediyelik eşya, kaş butik otelleri, dükkanları binbir gece masallarından çıkmışcasınadır ve renkli sokakları, bir devri yansıtan mimarisi, anfi tiyatrosu, lahit mezarları, antalya kaş arası kaya mezarları ile tarihin, Akdeniz ikliminin, mavinin ve yeşilin kaynaştığı cennetten bir köşe... Resepsiyondan turlar ve Kaş’ta yapılacaklar konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kaş otel pansiyon bölgesi Küçükçakıl da bulunan Rhapsody Boutique Hotel Kaş Kaş tatilinizde sizi ağırlamak için bekliyor, iyi tatiller.

Meis Adası

Tarihi Yerler Rhapsody Boutique Hotel Kaş, Kaş ile ilgili genel bilgiler, Kaş'ta yapılacaklar ve Kaş'ta neler var. Yandaki resimde Kaş yarımada istikametinden Meis Adası fotoğraflanmış. Kaş’ta yapılacaklara bir de yat turu ekleyelim. Kaş otellerinden Rhapsody Boutique Hotel Kaş resepsiyonunda arkadaşlarımız size yerel tur firmalarının düzenlediği turlar ile ilgili bilgi verecekler ve gereken rezervasyonları yapacaklardır. Örnek turlar; Kekova, Adalar, Batık Şehir, Mehtap turu, Saklıkent, Safari…

Kaputaş Plajı

Bu fotoğrafta ise Kaş Kalkan arasındaki Kaş Kaputaş plajı görülmekte ( Antalya Kaş Kalkan arasında bulunan Rhapsody Boutique Hotel Kaş’a araç ile 20 dakika mesafededir. 15 dakikada bir Kaş otogardan minibüsler kalkar ). Yapılacaklara bol bol yüzme eklenmeli. Kaş'ta Akdeniz’in berrak sularında yüzerken size eşlik eden Orfozlara şahit olacaksınız; şanslıysanız, size Liman Ağzında ki caretta carettalar eşlik edecektir zaman zaman.

Büyükçakıl Plajı

Yandaki fotoğrafta ise Büyükçakıl Plajı görülmekte (Rhapsody Boutique Hotel Kaş'a 15 dakika yürüyüş mesafesinde, araç ile 5 dakikadır, otelin önünden Kaş pansiyon ve Kaş oteller bölgesi Küçükçakıldan her saat başı minibüs geçmektedir.)

Kaş Pazarı

Kaş Pazarı Cuma günleri kurulmaktadır. Pazarda ‘karlama nın’ tadına bakabilirsiniz. Elmalı Gömbe ‘den gelen karlar ile tarçın yada pekmezle tatlandırılan bir dondurma. (Kaş Pazarı - Rhapsody Boutique Hotel Kaş'a 10 dakika yürüyüş mesafesindedir.)

Bucak Denizi

Bucak Denizi ve Limanı, Kaş Çukurbağ yarımadasının diğer tarafı akşamüstü yürüyüşü veya plaj olanakları. (Bucak Denizi – Antalya Kaş otellerinden Rhapsody Boutique Hotel Kaş'a 15 dakika yürüyüş mesafesindedir.)

Saklıkent Kanyonu

Saklıkent Kanyonu gökyüzünü kapatırcasına kayaların içine oyulmuş gibidir, akan su ise insanın kemiklerini dondurur. Günlük Jeep Safarileri yapılmaktadır. Resepsiyondan rezervasyon yapılabilir ve daha geniş bilgi alınabilir. (Saklıkent - Rhapsody Boutique Hotel Kaş'a araç ile 2 saat mesafededir.)

Xanthos

Xantos, bir dönem antik Likya'nın başkentliğini yapmış, antik tiyatrosu lahit mezarları ve muhteşem Eşen çayı manzarası ile görülmesi gereken yerlerdendir. Yine dünyaca ünlü Kaş Kalkan Patara Plajı bu bölgededir. (Xanthos – Kaş butik otel Rhapsody Hotel Kaş'a araç ile 1,5 saat mesafededir.)
Rhapsody Hotels Kaş

Bazı Misafirlerimizin Hakkımızdaki Düşünceleri